FoxyPal (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
