FoxyPal (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Quantity
ar: الكمية

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: المساعدة

en: Display
ar: العرض

en: Options
ar: الخيارات

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات
