Fragments (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Full
ar: كامل

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Create @name
ar: أنشئ @name

en: @type %title has been deleted.
ar: تم حذف ال@type‏ %title.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
