Fragments (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
