Fragments (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Full
lt: Pilnas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
