Fragments (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Created date
ro: Data creării

en: Full
ro: Complet

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Date created
ro: Dată creată

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Create @name
ro: Creează @name

en: @type %title has been deleted.
ro: @type %title a fost şters.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Date changed
ro: Dată schimbată

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
