FreeAgent API (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: category
gu: શ્રેણી

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: May
gu: મે

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Jan
gu: જાન્યુ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Your settings have been saved.
gu: તમારા સુયોજનો સંગ્રહવામાં આવ્યા છે

en: Any
gu: કોઈપણ

en: contact
gu: સંપર્ક
