freelinking (7.x-3.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Standard
fa: استاندارد

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Language code
fa: کد زبان

en: filter
fa: فیلتر
