Freelinking (7.x-3.4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: Do nothing
ca: No facis res

en: File Not Found
ca: Fitxer no trobat

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Standard
ca: Estàndard

en: Advanced Options
ca: Opcions avançades

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: filter
ca: filtre
