Freelinking (7.x-3.9) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Input filters
pt: Filtros de entrada

en: Standard
pt: Padrão

en: Language code
pt: Código do idioma

en: filter
pt: filtro

en: File not found
pt: Arquivo não encontrado

en: Click to view a local node.
pt: Clique para ver um node local.
