Front Page (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Path
ar: المسار

en: Roles
ar: الأدوار

en: Mode
ar: النمط

en: here
ar: هنا

en: Role
ar: الدور

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Data
ar: المعطيات
