Front Page (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
