Front Page (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Path
ne: मार्ग

en: Roles
ne: भूमिका

en: Mode
ne: प्रकार
