Front Page (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
