Frontmap (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Blue Lagoon (default)
ar: البحيرة الزرقاء (الافتراضية)

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Slate
ar: اللوح

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Sidebar background
ar: خلفية العمود الجانبي

en: Sidebar borders
ar: إطار العمود الجانبي

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة

en: Plum
ar: الخوخ

en: Title and slogan
ar: العنوان والشعار

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد
