Forms (FSE) (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: user
te: వాడుకరి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
