Forms (FSE) (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: settings
ar: إعدادات

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Fields
ar: الحقول

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: submissions
ar: الإرسالات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Form
ar: النموذج

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Entities
ar: الكيانات

en: Display confirmation message
ar: إظهار رسالة التأكيد

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ar: الاسم البرمجي غير صحيح. يرجى إدخال اسم مختلف عن %invalid.

en: Confirmation message
ar: رسالة التأكيد

en: (Machine name: @type)
ar: (الإسم الآلى: @type)

en: Display confirmation message as system message.
ar: إظهار رسائل التأكيد على شكل كرسائل النظام.
