Forms (FSE) (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: settings
lt: nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Form
lt: Forma

en: In the form of WW (01 - 53).
lt: WW (01 - 53) formatu.

en: IP address
lt: IP adresas

en: Redirect url
lt: Nukreipimo url

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: In the form of CCYYMMDD.
lt: CCYYMMDD formatu.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: In the form of YYYYMM.
lt: YYYYMM formatu.

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: In the form of YYYY.
lt: YYYY formatu.

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: In the form of MM (01 - 12).
lt: MM (01 - 12) formatu.

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: In the form of DD (01 - 31).
lt: DD (01 - 31) formatu.

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)
