Fubik (7.x-1.23) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
