FullCalendar (7.x-2.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Center
ar: المركز

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Module
ar: الوحدة

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Events
ar: الفعاليات

en: Close
ar: إغلاق

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Today
ar: اليوم

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: Style settings
ar: إعدادات الشكل

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
