FullCalendar (7.x-2.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Module
lt: Modulis

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Events
lt: Įvykiai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Today
lt: Šiandien

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
