FullCalendar (7.x-2.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
