FullCalendar (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: All day
hy: Բոլոր օրերը

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Today
hy: Այսօր

en: Left
hy: Ձախ

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
