FullCalendar (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Center
pl: Środek

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: Options
pl: Opcje

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Module
pl: Moduł

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Month
pl: Miesiąc

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Colors
pl: Kolory

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Events
pl: Wydarzenia

en: All day
pl: Cały dzień

en: Close
pl: Zamknij

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Time format
pl: Format czasu

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Disable dragging
pl: Wyłącz przeciąganie

en: Date fields
pl: Pola daty

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: Maximum time
pl: Czas maksymalny

en: Bundle
pl: Zestaw

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Title format
pl: Format tytułu

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
pl: Jeśli styl tego wymaga, etykieta dla tego pola zostanie wyświetlona użytkownikowi końcowemu.

en: Style settings
pl: Ustawienia stylu

en: URL field
pl: Pole URL

en: Title Field
pl: Pole nazwy

en: Production (Minified)
pl: Produkcja (Skompresowany)

en: At least @a
pl: Przynajmniej @a

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Header settings
pl: Ustawienia nagłówka

en: An HTTP error @status occurred.
pl: Wystąpił błąd HTTP: @status.

en: Enable colors for node types
pl: Włącz kolory dla typów węzłów

en: Enable this vocabulary
pl: Włącz ten słownik

en: Change the CSS processing order.
pl: Zmień kolejność przetwarzania CSS.

en: Color order is cascading, CSS from modules at the bottom will override the top.
pl: Kolejność koloru jest kaskadowa, CSS z modułów na dole nadpisze kod tych na górze.

en: Use a custom initial date
pl: Użyj niestandardowej daty początkowej

en: If unchecked, the calendar will load the current date.
pl: Jeśli niezaznaczone, kalendarz załaduje aktualną datę.

en: Custom initial date
pl: Własna data początkowa

en: Enable advanced time and date format settings
pl: Włącz zaawansowane ustawienia formatu czasu i daty

en: Axis format
pl: Format osi

en: Column format
pl: Format kolumny

en: Calendar height
pl: Wysokość kalendarza

en: @module options
pl: Opcje @module
