Fusion (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Menus
ne: मेनु

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
