Fusion (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: content
tr: içerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Comments
tr: Yorumlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: header
tr: başlık

en: Help
tr: Yardım

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Display breadcrumb
tr: Sayfa yolunu göster

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: Menus
tr: Menüler

en: Display content type
tr: İçerik türünü göster

en: Display author name
tr: Yazar adını göster

en: Display posted date
tr: Gönderme tarihini göster

en: Display comment count
tr: Yorum sayısını göster

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Skip to Main Content Area
tr: Ana İçerik Alanına Atla

en: Submitted by !username on !datetime.
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi.

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Preface top
tr: Giriş üst

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: User login block styles
tr: Kullanıcı girişi bloğu stilleri
