Fusion (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Menus
ar: القوائم

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
