Fusion (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: footer
az: aşağı hissə

en: Comments
az: Şərhlər

en: header
az: başlıq

en: Help
az: Dəstək

en: Layout
az: Şablon

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et
