Fusion Accelerator (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (88 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: enabled
ca: habilitat

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: theme
ca: tema

en: type
ca: tipus

en: Configure
ca: Configura

en: status
ca: estat

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Width
ca: Amplada

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: module
ca: mòdul

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Operation
ca: Operació

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Source
ca: Font

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: any
ca: qualsevol

en: Units
ca: Unitats

en: Results
ca: Resultats

en: Themes
ca: Temes

en: Processing
ca: Processant

en: disable
ca: inhabilita

en: Show block for specific roles
ca: Mostra el bloc per a rols específics

en: Show block on specific pages
ca: Mostra el bloc en pàgines específiques

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Skin
ca: Aparença

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: Edit rule
ca: Edita regla

en: Create a new rule
ca: Crea una nova regla

en: Save rule
ca: Desa la regla

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Rule type
ca: Tipus de regla

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Show block for specific content types
ca: Mostra el bloc per a tipus de contingut específics

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
ca: Mostreu aquest bloc només a les pàgines que mostrin contingut de determinat(s) tipus. Si no seleccioneu cap tipus, no hi haurà cap tipus de limitació en aquest aspecte.

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on
