Fusion Accelerator (7.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (86 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: enabled
he: פעיל

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: disabled
he: מושבת

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Layout
he: פריסה

en: theme
he: ערכת נושא

en: type
he: סוג

en: Configure
he: הגדרות

en: status
he: מצב

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: General
he: כללי

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Operation
he: פעולה

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Source
he: מקור

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: Units
he: יחידות

en: Results
he: תוצאות

en: Themes
he: עיצובים

en: Processing
he: בתהליך

en: disable
he: השבתה

en: Show block for specific roles
he: הצגת הבלוק לתפקידים ספציפיים

en: Show block on specific pages
he: הצגת תיבות בעמודים מסויימים

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: Skin
he: עיצוב

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: Edit rule
he: עדכון כלל

en: Save rule
he: שמירת כלל

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Rule type
he: סוג כלל

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: views style settings
he: הגדרות סגנון להיבטים

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.

en: Not customizable
he: אינו ניתן להתאמה אישית

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Show block for specific content types
he: הצגת התיבה עבור סוגי תוכן ספציפיים

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
he: הצג את התיבה רק בעמודים המכילים תוכן מסוגי התוכן שצוינו. אם לא תבחרו דבר, הצגת התיבה לא תוגבל לסוגי תוכן מסויימים.

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: where %property is %value
he: כאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר
