Fusion Slate (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Header top
ar: قمة الترويسة

en: Header bottom
ar: أسفل الترويسة

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime.
ar: نشره !username يوم @datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني

en: Plum
ar: الخوخ

en: Title and slogan
ar: العنوان والشعار
