Gallery2 migrate (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Depth
ar: العمق

en: Name
ar: الاسم

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Import
ar: استيراد

en: Preview
ar: معاينة

en: Summary
ar: الملخص

en: Album
ar: ألبوم

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Paths
ar: مسارات

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Fields
ar: الحقول

en: Table
ar: جدول

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ar: أدخل قائمة كلمات مفصولة بفواصل لوصف المحتوى الخاص بك.
