Gallery2 migrate (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Development
gu: વિકાસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Select
gu: પસંદ કરો
