Gallery2 migrate (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
