Gallery2 migrate (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Title
gl: Título

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Depth
gl: Profundidade

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Summary
gl: Resumo

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: Paths
gl: Rutas

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Fields
gl: Campos

en: Table
gl: Táboa

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.
