Gallery2 migrate (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Depth
ml: ആഴം

en: Name
ml: പേര്

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Album
ml: ആൽബം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക.

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Go to page @number
ml: പേജ് @number ലേക്ക് പോകുക

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »
