G Captcha (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി
