G Captcha (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Theme
sr: Тема
