G Captcha (7.x-1.51) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Size
hi: आकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Form ID
hi: फार्म आईडी

en: Theme
hi: थीम

en: Normal
hi: सामान्य

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Compact
hi: सघन
