G Captcha (7.x-1.51) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Size
hy: Չափ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել
