G Captcha (7.x-1.51) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Size
ar: الحجم

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Theme
ar: حلة

en: Normal
ar: طبيعي

en: revert
ar: استرجاع

en: Compact
ar: المدمج
