GA Push (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Action
hy: Գործողություն

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Active
hy: Ակտիվ
