GA Push (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Action
te: చర్య

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Statistics
te: గణాంకాలు
