GA Push (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Active
he: פעיל

en: Method
he: שיטה

en: Full content
he: תוכן מלא
