GA Push (7.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Action
ar: إجراء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Active
ar: نشط

en: Method
ar: الطريقة

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
