GA Push (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Default
ro: Implicit

en: Statistics
ro: Statistici

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Active
ro: Activ

en: Method
ro: Metodă

en: Full content
ro: Întregul conținut
