GA Push (7.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Location
ca: Localització

en: Method
ca: Mètode

en: Full content
ca: Contingut sencer
