GA Push (7.x-1.1-beta1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Action
it: Azione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Default
it: Predefinito

en: Statistics
it: Statistiche

en: Are you sure you want to delete %title?
it: Si vuole davvero eliminare %title?

en: Active
it: Attivo

en: Page
it: Pagina

en: Location
it: Posizione

en: Method
it: Metodo

en: Full content
it: Contenuto completo
