GA Push (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Action
lt: Veiksmas

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Statistics
lt: Statistika

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Method
lt: Būdas

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Full content
lt: Pilnas turinys
