Galleria (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Theme
uk: Тема

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Idle time
uk: Час простою

en: Transition
uk: Перехід

en: Themes
uk: Теми

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Cache cleared.
uk: Кеш очищено

en: Show image
uk: Показати зображення

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: Show info
uk: Показувати довідку

en: Library path
uk: Шлях бібліотеки

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Show Thumbnails
uk: Показати мініатюри

en: No thumbnails
uk: Без мініатюр
